Telefon + 48 602 208 908

Jak pracujemy

Na etapie pierwszego spotkania, wspólnie z klientem omawiamy koncepcję wykonania konkretnej zabudowy. Przed przystąpieniem do opracowania projektu, ekipa FIT MEBLE dokonuje ponadto ostatecznych pomiarów w docelowym miejscu zabudowy oraz ustala parametry materiałów, jakie zostaną wykorzystane do produkcji mebli.

 

Po akceptacji wyceny i podpisaniu umowy, przystępujemy do realizacji zamówienia. Niezwłocznie po dokonaniu stosownych formalności, wdrażamy proces prefabrykacji poszczególnych elementów zabudowy, po którym przystępujemy do montażu mebli. Warto zaznaczyć, że zarówno przygotowanie projektu, jak i sporządzenie kompleksowej oferty wraz z wyceną – są całkowicie bezpłatne.

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistej wizyty w naszej firmie. Z przyjemnością pojawimy się też pod wskazanym adresem – w dogodnym dla Państwa terminie i porze.

 

W zakresie materiałów oraz niezbędnego osprzętu – wykorzystywanych przy wykonywaniu mebli na wymiar, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i renomowanych na rynku producentów. Współpraca z najlepszymi dostawcami skutkuje bogatym wyborem materiałów i innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na komfort użytkowania mebli oraz podwyższają ich walor funkcjonalny. Szeroka paleta wzorów i kolorów sprzyja z kolei uzyskaniu pożądanej stylizacji wnętrza, personalizacji mebli oraz tworzeniu zapierających dech w piersiach aranżacji.

EGGER

Znany austriacki producent płyt i blatów z prawie 60-letnim doświadczeniem, który od kilku lat ma swój zakład produkcyjny i sieć dystrybucyjną również na terenie Polski.

BLUM

Renomowany dostawca wysokiej klasy systemów, osprzętu i akcesoriów do mebli, takich jak np. zawiasy, prowadnice, okucia oraz nowatorskie rozwiązania w zakresie szuflad i szafek. Firma Blum obecna jest na wielu międzynarodowych rynkach, a na swoje produkty oferuje dożywotnią gwarancję jakości.

SEVROLL

Producent oferujący szeroką gamę niezawodnych systemów jezdnych do drzwi przesuwnych, rozwieranych, a także składanych do zabudowy meblowej. Wysoka jakość produktów Sevroll potwierdzona została dożywotnią gwarancją.

FRONTPOL

Polska firma produkująca fronty meblowe do kuchni, łazienek i wszelkiego rodzaju zabudów. Produkty tej marki od kilkunastu lat znajdują uznanie w oczach klientów, ponieważ odznaczają się wyszukanym stylem i niebanalnym wzornictwem, podążającymi za aktualnymi trendami w zakresie aranżacji nowoczesnych wnętrz.

MANUFAKTURA ŁOMŻA

Rodzimy producent doskonałej jakości innowacyjnych i stylowych frontów akrylowych, supermatów oraz ramiakowych do wszelkiej zabudowy meblowej. Oprócz tego, łomżyńska firma jest dystrybutorem bardzo dobrej jakości elementów meblowych, jak np. kosze cargo, laminaty HPV, blaty czy uchwyty.

PFLEIDERER

Niemiecka marka kojarzona z najwyższej jakości płytami ozdobnymi oraz specjalistycznymi płytami surowymi, wykorzystywanymi m. in. do produkcji trwałych i estetycznych mebli. Wśród szerokiego asortymentu produktów, firma zaopatruje nas w płyty kompaktowe, lakierowane, laminaty HPL oraz MDF i HDF.

ZOBAL

Krajowy producent świetnej jakości aluminiowych akcesoriów do mebli, w tym m. in. fronty z profili aluminiowych z wypełnieniem w postaci szkła ozdobnego (kolorowego, ornamentowego lub z dowolną grafiką). Zobal to również rewelacyjne uchwyty, nóżki, innowacyjne systemy bezuchwytowe czy profile do montażu podświetlenia LED.

EUROSTYL

Polski dostawca wysokiej jakości frontów meblowych w oryginalnej stylistyce. W tym miejscu zaopatrujemy się w rożnego typu fronty lakierowane i fornirowane.

 

Realizacje


ZADZWOŃ:

Telefon: +48 602 208 908

Copyright © FitMeble Meble kuchenne Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja:
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję