Telefon + 48 602 208 908

O firmie

Firma FIT MEBLE z powodzeniem funkcjonuje w branży meblarskiej, a głównym profilem jej działalności jest są meble na wymiar. Zajmujemy się zarówno produkcją wysokiej jakości mebli, jak też ich profesjonalnym montażem, a podstawowym obszarem naszej aktywności biznesowej – jest Olsztyn i region warmińsko-mazurski. Meble możemy wykonać na podstawie wizji i koncepcji klienta, ale oferujemy również stworzenie autorskiego projektu, idealnie dopasowanego do potrzeb oraz istniejących warunków technicznych.

Istotną wartością dla naszej firmy jest dążenie do zadowolenia i pełnej satysfakcji każdego klienta FIT MEBLE. Aby osiągnąć ten cel, oferujemy najwyższy standard mebli, innowacyjne rozwiązania poprawiające komfort i funkcjonalność oraz gwarantujące ponadprzeciętną estetykę. Wszystko to pozwala tworzyć przy udziale naszych mebli i różnego rodzaju zabudowy – trwałe, praktyczne i efektowne aranżacje przestrzeni domowej czy biurowej.

Z przyjemnością doradzimy, zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy meble na wymiar w Twoim mieszkaniu albo w firmie. W zależności od indywidualnych preferencji, typu wnętrza, jego przeznaczenia bądź pożądanej funkcjonalności – oferujemy szerokie rodzajowe spektrum materiałów – wyłącznie najlepszych na rynku producentów. W dostępnej na naszej stronie internetowej oraz fanpage’u na FB galerii zdjęć, znajdziecie Państwo część zrealizowanych przez FIT MEBLE projektów. Meble na wymiar wykonane przez naszą firmę – zdobią i ułatwiają codzienne użytkowanie kuchni, salonu, łazienki, przedpokoju, jak również biura, gabinetu czy sklepu.

Filozofia marki FIT MEBLE polega na projektowaniu mebli optymalnie wykorzystujących dostępną do zabudowy powierzchnię – tak, aby były one maksymalnie funkcjonalne, a jednocześnie nie ograniczały przestrzeni użytkowej wnętrza. FIT MEBLE – to lekkie, ergonomiczne, nowoczesne konstrukcje, doskonale dopasowane do funkcji i charakteru danego pomieszczenia. Meble powinny być efektowne, ale muszą też łączyć w sobie cechy użytkowe i nie przytłaczać wnętrza. Dbamy przy tym o aspekt wizualny mebli, aby odpowiadał on zarówno oczekiwaniom użytkownika oraz wykorzystywał modne aktualnie trendy w stylizacji wnętrz i branżowe innowacje. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi wszystkich klientów, która wiąże się z fachowym doradztwem, terminowością oraz rzetelnym wykonawstwem i solidnym montażem zleconej zabudowy.

Realizacje


ZADZWOŃ:

Telefon: +48 602 208 908

Copyright © FitMeble Meble kuchenne Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja:
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję